hero

Bavlňené tašky

Specializujeme se na tašky jejich potisk a prodej, zakázkovou výrobu, rádi Vám poradíme s reallizací vaší zakázky. Plast je past #neplast.

Bavlněné tašky neboli látkové tašky jsou velkým trendem dnešní doby, jako reklamní nebo dárkový předmět pro firemního zákazníky, prezentace škol a univerzit nebo jako vhodný dárek pro své zaměstnance, bavlněné tašky jsou cenově dostupné a skvěle plní funkci reklamního předmětu s potiskem loga vaší firmy. Látkové tašky lze prát, tašku opakovaně nosit a tím šetřit životní prostředí oproti igelitovým taškám, které ničí naši planetu či papírovým taškám které ničí naše lesy.

Látkové tašky se vyrábí v mnoha barevných kombinací a v různých gramážích s dlouhými i krátkými uchy, nejprodávanější tašky jsou bavlněné tašky barvy natural neboli přírodní, dále Fairtrade a BIO tašky. U nás dostane ke každé BIO tašce a Fairtrade tašce certifikát o původu.

Bavlněné tašky jsou šetrné k životnímu prostředí, bavlněné tašky potiskujeme sítotiskem, dají se opakovaně prát a nosit. Potisk sítotiskem je šetrný k životnímu prostředí udržuje stálost a barev a i u opakovaného nošení a praní látkové tašky vaše logo bude vždy vyditelné, tímto efektivně splňují i funkci reklamních tašek. Na látkové tašky tiskneme přímé barvy, ale i plnobarevné motivy rastrové nebo CMYK.

Na látkové tašky lze našívat etikety nebo tisknout labely, tím docílíme originálního vzhledu tašky. Nejčastěji používaný rozměr tašek je 38 x 42 cm. Jako firma zaměřená na látkové tašky vlastníme i sklad v ČR, to nám umožnuje docílit spousty spokojených zákazníků s doručením do 24 hodin po celé ČR. Naše společnost Textile Store s.r.o tiskne tašky od 100 ks až po 100.000 ks. Jako firma zaměřená na lákové tašky, vyrábíme pro naše zákazníky i tašky šité na zakázku, zde se nemusíme držet pravidel a můžeme Vám vyrobit látkovou tašku s potiskem, dle vašeho přání a představ.

Minimální objednávka od 100 ks, ceny upřesníme na základě poptávky.

Skladové zásoby

Doručení do 48hodin

Možnost potisku

Velkoobchodní prodej